Beskrivning
• Den lättaste MTB-flaskan.• Ergonomisk topp med genomskinligt skydd.• Volym: 550 ml.• BPA-fri.
Specifikation
| Artikelnummer | 8020775035993 |
| Varumärke | Elite |
| Volym | 950 ml |
| Material | Plast |
| Färg | Grå, Transparent |
| Tillverkarens färg | klar, grå logo |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 88g |
| Tillverkarens artikelnummer | EL0160909 |
| Hemsida tillverkare | https://bike.shimano.com/en-EU/home.html |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Flaska Elite FLY MTB Klar/Grå 950ml. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Flaska Elite FLY MTB Klar/Grå 950ml
• Den lättaste MTB-flaskan.• Ergonomisk topp med genomskinligt skydd.• Volym: 550 ml.• BPA-fri.
| Artikelnummer | 8020775035993 |
| Varumärke | Elite |
| Volym | 950 ml |
| Material | Plast |
| Färg | Grå, Transparent |
| Tillverkarens färg | klar, grå logo |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 88g |
| Tillverkarens artikelnummer | EL0160909 |
| Hemsida tillverkare | https://bike.shimano.com/en-EU/home.html |
Det finns ännu inga frågor om Flaska Elite FLY MTB Klar/Grå 950ml. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Flaska Elite FLY MTB Klar/Grå 950ml
