Beskrivning
• Den lättaste sportflaskan i världen. Tillverkad i plastmaterial som är luktfritt, mjukt och tåligt – särskilt framtaget genom forskningsprojekt med Elite.• Ergonomisk topp i multimaterial som garanterar bättre flöde.• Diameter: 74 mm.• Volym: 550, 750 och 950 ml.• BPA-fri.
Se alla produkter inom Elite Fly
Elite Fly
Specifikation
| Artikelnummer | 8020775035818 |
| Varumärke | Elite |
| Serie | Elite Fly |
| Volym | 550 ml |
| Material | Plast |
| Färg | Grå, Grön |
| Tillverkarens färg | grön, grå logo |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 54g |
| Tillverkarens artikelnummer | EL01604302 |
| Hemsida tillverkare | https://bike.shimano.com/en-EU/home.html |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Flaska Elite FLY Grön/Grå 550ml. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Flaska Elite FLY Grön/Grå 550ml
• Den lättaste sportflaskan i världen. Tillverkad i plastmaterial som är luktfritt, mjukt och tåligt – särskilt framtaget genom forskningsprojekt med Elite.• Ergonomisk topp i multimaterial som garanterar bättre flöde.• Diameter: 74 mm.• Volym: 550, 750 och 950 ml.• BPA-fri.
Elite Fly
Se alla produkter inom Elite Fly| Artikelnummer | 8020775035818 |
| Varumärke | Elite |
| Serie | Elite Fly |
| Volym | 550 ml |
| Material | Plast |
| Färg | Grå, Grön |
| Tillverkarens färg | grön, grå logo |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 54g |
| Tillverkarens artikelnummer | EL01604302 |
| Hemsida tillverkare | https://bike.shimano.com/en-EU/home.html |
Det finns ännu inga frågor om Flaska Elite FLY Grön/Grå 550ml. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Flaska Elite FLY Grön/Grå 550ml
