Specifikation
| Artikelnummer | CK1015979 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 64 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 22T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano Deore |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1DJ22100 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om DUBBLETT-se HY1DJ22100. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om DUBBLETT-se HY1DJ22100| Artikelnummer | CK1015979 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 64 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 22T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano Deore |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1DJ22100 |
Det finns ännu inga frågor om DUBBLETT-se HY1DJ22100. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om DUBBLETT-se HY1DJ22100
