Vevlager BB-ES25. Långa Octalink-splines. Passar alla Octalink Mtb-vevpartier utom XTR. Passar även Octalink Sora/Tiagra. BSA=brittisk gänga. Vevlagerhylsa 68mm. Axellängd 126mm.
| Artikelnummer | HEBBES25B26 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike, Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V2 |
| Axellängd | 126 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBES25B26 |
| Hemsida tillverkare | http://www.shimano-nordic.com |
Det finns ännu inga frågor om DUBBLETT-se CK1015521. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om DUBBLETT-se CK1015521Vevlager BB-ES25. Långa Octalink-splines. Passar alla Octalink Mtb-vevpartier utom XTR. Passar även Octalink Sora/Tiagra. BSA=brittisk gänga. Vevlagerhylsa 68mm. Axellängd 126mm.
| Artikelnummer | HEBBES25B26 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike, Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V2 |
| Axellängd | 126 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBES25B26 |
| Hemsida tillverkare | http://www.shimano-nordic.com |
Det finns ännu inga frågor om DUBBLETT-se CK1015521. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om DUBBLETT-se CK1015521
