Drev Truvativ Trushift är det perfekta valet för cyklister som behöver ett pålitligt och hållbart drev till sin 9-växlade cykel. Med en 104 bcd och 36T tandantal, ger detta svarta drev en perfekt balans mellan hastighet och kraftöverföring. Truvativ är känt för sin höga kvalitet och detta drev är inget undantag. Det är tillverkat av robusta material som gör det tåligt nog att klara av tuffa terränger och intensiva cykelturer. Med Truvativ Trushift 9-speed 104 bcd 9 växlar 36T svart får du ett pålitligt och effektivt drev som kommer att hålla länge.
Fördelar:
- Hög kvalitet
- Hållbart och tåligt material
- Perfekt balans mellan hastighet och kraftöverföring
| Artikelnummer | CK1064763 |
| Varumärke | SRAM/Truvativ |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Mellan |
| Drevstorlek | 36T |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 11.6215.065.000 |
Det finns ännu inga frågor om Drev Truvativ Trushift 9-speed 104 bcd 9 växlar 36T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Truvativ Trushift 9-speed 104 bcd 9 växlar 36T svartDrev Truvativ Trushift är det perfekta valet för cyklister som behöver ett pålitligt och hållbart drev till sin 9-växlade cykel. Med en 104 bcd och 36T tandantal, ger detta svarta drev en perfekt balans mellan hastighet och kraftöverföring. Truvativ är känt för sin höga kvalitet och detta drev är inget undantag. Det är tillverkat av robusta material som gör det tåligt nog att klara av tuffa terränger och intensiva cykelturer. Med Truvativ Trushift 9-speed 104 bcd 9 växlar 36T svart får du ett pålitligt och effektivt drev som kommer att hålla länge.
Fördelar:
- Hög kvalitet
- Hållbart och tåligt material
- Perfekt balans mellan hastighet och kraftöverföring
| Artikelnummer | CK1064763 |
| Varumärke | SRAM/Truvativ |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Mellan |
| Drevstorlek | 36T |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 11.6215.065.000 |
Det finns ännu inga frågor om Drev Truvativ Trushift 9-speed 104 bcd 9 växlar 36T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Truvativ Trushift 9-speed 104 bcd 9 växlar 36T svart
