Shimano XTR FC-M985 88 bcd 10 växlar 44T är ett högkvalitativt drev som är perfekt för cyklister som vill ha en pålitlig och effektiv växling. Det är speciellt utformat för att passa Shimano XTR FC-M985-vevpartiet och har en bcd (bolt circle diameter) på 88 mm.
Detta drev har 10 växlar och har en tandstorlek på 44T, vilket gör det idealiskt för cyklister som gillar att cykla i varierande terräng. Med detta drev kan du enkelt och smidigt växla mellan olika växlar och anpassa din cykling efter terrängen och dina egna preferenser.
Drevet är tillverkat av högkvalitativt material som är starkt och hållbart, vilket gör det till en pålitlig komponent som kommer att hålla länge. Det är också utformat för att vara lätt och inte belasta cykeln mer än nödvändigt.
Fördelar:
- Högkvalitativt material
- Smidig och pålitlig växling
- Passar perfekt till Shimano XTR FC-M985-vevpartiet
| Artikelnummer | CK1016134 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 88 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 44T |
| Färg | Silver, Svart |
| Serie | Shimano XTR |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1LS98020 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano XTR FC-M985 88 bcd 10 växlar 44T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano XTR FC-M985 88 bcd 10 växlar 44TShimano XTR FC-M985 88 bcd 10 växlar 44T är ett högkvalitativt drev som är perfekt för cyklister som vill ha en pålitlig och effektiv växling. Det är speciellt utformat för att passa Shimano XTR FC-M985-vevpartiet och har en bcd (bolt circle diameter) på 88 mm.
Detta drev har 10 växlar och har en tandstorlek på 44T, vilket gör det idealiskt för cyklister som gillar att cykla i varierande terräng. Med detta drev kan du enkelt och smidigt växla mellan olika växlar och anpassa din cykling efter terrängen och dina egna preferenser.
Drevet är tillverkat av högkvalitativt material som är starkt och hållbart, vilket gör det till en pålitlig komponent som kommer att hålla länge. Det är också utformat för att vara lätt och inte belasta cykeln mer än nödvändigt.
Fördelar:
- Högkvalitativt material
- Smidig och pålitlig växling
- Passar perfekt till Shimano XTR FC-M985-vevpartiet
| Artikelnummer | CK1016134 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 88 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 44T |
| Färg | Silver, Svart |
| Serie | Shimano XTR |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1LS98020 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano XTR FC-M985 88 bcd 10 växlar 44T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano XTR FC-M985 88 bcd 10 växlar 44T
