Specifikation
| Artikelnummer | CK1015994 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 64 mm |
| Drevposition | Inner |
| Passar drevkombination | Passar endast ihop med AE-drev |
| Drevstorlek | 24T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano XTR |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1LR24000 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano XTR FC-M980 AE 64 bcd 10 växlar 24T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano XTR FC-M980 AE 64 bcd 10 växlar 24T| Artikelnummer | CK1015994 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 64 mm |
| Drevposition | Inner |
| Passar drevkombination | Passar endast ihop med AE-drev |
| Drevstorlek | 24T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano XTR |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1LR24000 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano XTR FC-M980 AE 64 bcd 10 växlar 24T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano XTR FC-M980 AE 64 bcd 10 växlar 24T
