Drevet Shimano XTR FC-M980 är det perfekta valet för cyklister som vill ha en pålitlig och högpresterande växelkomponent. Med sin 64 bcd design är det kompatibelt med 10-växlade drivsystem och har en tandkapacitet på 26T. Drevet är tillverkat av högkvalitativt silverfärgat material som är både hållbart och lätt. Med Shimano XTR FC-M980 kommer du att uppleva smidiga växlingar och en förbättrad cykelupplevelse.
Fördelar:
- Kompatibelt med 10-växlade drivsystem
- Högkvalitativt silverfärgat material
- Förbättrad växling och cykelupplevelse
| Artikelnummer | CK1016001 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 64 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 26T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano XTR |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1LR26000 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano XTR FC-M980 64 bcd 10 växlar 26T silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano XTR FC-M980 64 bcd 10 växlar 26T silverDrevet Shimano XTR FC-M980 är det perfekta valet för cyklister som vill ha en pålitlig och högpresterande växelkomponent. Med sin 64 bcd design är det kompatibelt med 10-växlade drivsystem och har en tandkapacitet på 26T. Drevet är tillverkat av högkvalitativt silverfärgat material som är både hållbart och lätt. Med Shimano XTR FC-M980 kommer du att uppleva smidiga växlingar och en förbättrad cykelupplevelse.
Fördelar:
- Kompatibelt med 10-växlade drivsystem
- Högkvalitativt silverfärgat material
- Förbättrad växling och cykelupplevelse
| Artikelnummer | CK1016001 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 64 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 26T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano XTR |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1LR26000 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano XTR FC-M980 64 bcd 10 växlar 26T silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano XTR FC-M980 64 bcd 10 växlar 26T silver
