Specifikation
| Artikelnummer | CK1016254 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 11 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 96 mm (Shimano asymmetrisk) |
| Drevposition | Single Narrow-Wide |
| Drevstorlek | 34T |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano XTR |
| Tillverkarens artikelnummer | ISMCRM90A4 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano XTR FC-M9000/9020 96 bcd 11 växlar 34T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano XTR FC-M9000/9020 96 bcd 11 växlar 34T svart| Artikelnummer | CK1016254 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 11 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 96 mm (Shimano asymmetrisk) |
| Drevposition | Single Narrow-Wide |
| Drevstorlek | 34T |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano XTR |
| Tillverkarens artikelnummer | ISMCRM90A4 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano XTR FC-M9000/9020 96 bcd 11 växlar 34T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano XTR FC-M9000/9020 96 bcd 11 växlar 34T svart
