Specifikation
| Artikelnummer | CK1016179 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 48T |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano XT, Shimano XT Trekking |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1MP98060 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano XT FC-T781 för kedjeskydd 104 bcd 10 växlar 48T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano XT FC-T781 för kedjeskydd 104 bcd 10 växlar 48T svart| Artikelnummer | CK1016179 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 48T |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano XT, Shimano XT Trekking |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1MP98060 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano XT FC-T781 för kedjeskydd 104 bcd 10 växlar 48T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano XT FC-T781 för kedjeskydd 104 bcd 10 växlar 48T svart
