Specifikation
| Artikelnummer | CK1016045 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 110 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 34T |
| Färg | Grå |
| Serie | Shimano Ultegra |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1JR34000 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Ultegra SL FC-6650 110 bcd 2 x 10 växlar 34T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Ultegra SL FC-6650 110 bcd 2 x 10 växlar 34T| Artikelnummer | CK1016045 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 110 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 34T |
| Färg | Grå |
| Serie | Shimano Ultegra |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1JR34000 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Ultegra SL FC-6650 110 bcd 2 x 10 växlar 34T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Ultegra SL FC-6650 110 bcd 2 x 10 växlar 34T
