Det här Shimano Tiagra-drevet är perfekt för cyklister som vill uppgradera sin drivlina. Med 52T silverfärgad tandkrans och 130 bcd passar det perfekt för 9-växlade cyklar. Drevet är tillverkat av högkvalitativt material och är designat för att vara hållbart och pålitligt. Det ger en smidig och effektiv växling, vilket gör det till ett utmärkt val för cyklister som vill ha en pålitlig och högpresterande drivlina.
Fördelar:
- Högkvalitativt material
- Smidig och effektiv växling
- Passar perfekt för 9-växlade cyklar
| Artikelnummer | CK1016207 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 130 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 52T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano Tiagra |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1MG98010 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Tiagra FC-4600-G 130 bcd 9 växlar 52T silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Tiagra FC-4600-G 130 bcd 9 växlar 52T silverDet här Shimano Tiagra-drevet är perfekt för cyklister som vill uppgradera sin drivlina. Med 52T silverfärgad tandkrans och 130 bcd passar det perfekt för 9-växlade cyklar. Drevet är tillverkat av högkvalitativt material och är designat för att vara hållbart och pålitligt. Det ger en smidig och effektiv växling, vilket gör det till ett utmärkt val för cyklister som vill ha en pålitlig och högpresterande drivlina.
Fördelar:
- Högkvalitativt material
- Smidig och effektiv växling
- Passar perfekt för 9-växlade cyklar
| Artikelnummer | CK1016207 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 130 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 52T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano Tiagra |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1MG98010 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Tiagra FC-4600-G 130 bcd 9 växlar 52T silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Tiagra FC-4600-G 130 bcd 9 växlar 52T silver
