Specifikation
| Artikelnummer | CK1016187 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 130 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 50T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano Tiagra |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1H798030 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Tiagra FC-4503 Trippel 130 bcd 9 växlar 50T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Tiagra FC-4503 Trippel 130 bcd 9 växlar 50T| Artikelnummer | CK1016187 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 130 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 50T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano Tiagra |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1H798030 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Tiagra FC-4503 Trippel 130 bcd 9 växlar 50T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Tiagra FC-4503 Trippel 130 bcd 9 växlar 50T
