Drevet Shimano SLX FC-M675 är det perfekta valet för cyklister som vill ha en pålitlig och hållbar komponent till sin mountainbike. Med 10 växlar och en 64 bcd design är detta drev både mångsidigt och effektivt.
Det svarta färgvalet ger en snygg och stilren look till din cykel, samtidigt som det är tåligt mot slitage och smuts. Drevet är tillverkat av högkvalitativt material som garanterar långvarig prestanda och pålitlighet.
Drevet Shimano SLX FC-M675 är utformat för att ge dig smidiga och exakta växlingar, vilket är avgörande för att du ska kunna ta dig fram i terrängen utan problem. Det är också kompatibelt med Shimano SLX 10-växlad drivlina, vilket gör det enkelt att uppgradera din cykel.
Fördelar:
- 10 växlar för mångsidighet
- Högkvalitativt material för hållbarhet
- Smidiga och exakta växlingar
| Artikelnummer | CK1016069 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Passar drevkombination | Passar endast ihop med AK-drev |
| Drevstorlek | 38T |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano SLX |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1NA98030 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano SLX FC-M675 AK 64 bcd 10 växlar 38T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano SLX FC-M675 AK 64 bcd 10 växlar 38T svartDrevet Shimano SLX FC-M675 är det perfekta valet för cyklister som vill ha en pålitlig och hållbar komponent till sin mountainbike. Med 10 växlar och en 64 bcd design är detta drev både mångsidigt och effektivt.
Det svarta färgvalet ger en snygg och stilren look till din cykel, samtidigt som det är tåligt mot slitage och smuts. Drevet är tillverkat av högkvalitativt material som garanterar långvarig prestanda och pålitlighet.
Drevet Shimano SLX FC-M675 är utformat för att ge dig smidiga och exakta växlingar, vilket är avgörande för att du ska kunna ta dig fram i terrängen utan problem. Det är också kompatibelt med Shimano SLX 10-växlad drivlina, vilket gör det enkelt att uppgradera din cykel.
Fördelar:
- 10 växlar för mångsidighet
- Högkvalitativt material för hållbarhet
- Smidiga och exakta växlingar
| Artikelnummer | CK1016069 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Passar drevkombination | Passar endast ihop med AK-drev |
| Drevstorlek | 38T |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano SLX |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1NA98030 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano SLX FC-M675 AK 64 bcd 10 växlar 38T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano SLX FC-M675 AK 64 bcd 10 växlar 38T svart
