Drev Shimano SLX FC-M660 är den perfekta uppgraderingen för din cykel. Med sin 104 bcd och 9 växlar ger det dig en smidig och pålitlig körupplevelse. Drevet är tillverkat av högkvalitativt material och har en snygg svart finish som kommer att ge din cykel en modern och stilren look. Med sin 48T storlek ger det dig en perfekt balans mellan hastighet och kraft.
Fördelar:
- Smidig och pålitlig körupplevelse
- Högkvalitativt material
- Snygg svart finish
| Artikelnummer | CK1016166 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 48T |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano SLX |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1KF98070 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano SLX FC-M660 104 bcd 9 växlar 48T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano SLX FC-M660 104 bcd 9 växlar 48T svartDrev Shimano SLX FC-M660 är den perfekta uppgraderingen för din cykel. Med sin 104 bcd och 9 växlar ger det dig en smidig och pålitlig körupplevelse. Drevet är tillverkat av högkvalitativt material och har en snygg svart finish som kommer att ge din cykel en modern och stilren look. Med sin 48T storlek ger det dig en perfekt balans mellan hastighet och kraft.
Fördelar:
- Smidig och pålitlig körupplevelse
- Högkvalitativt material
- Snygg svart finish
| Artikelnummer | CK1016166 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 48T |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano SLX |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1KF98070 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano SLX FC-M660 104 bcd 9 växlar 48T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano SLX FC-M660 104 bcd 9 växlar 48T svart
