Compact Kedjedrev 34 tänder för vevarm FC-4500 och 4650. 110mm bultcirkeldiameter, Passar för växelsystem med 9 eller 10 delad kassett bak. Sora, Tiagra, 105 mfl. Vevpartiets typbeteckning står alltid stansad på insidan av vevarm.
Shimano R600
| Artikelnummer | HY1HA34000 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 110 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 34T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano R600 |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1HA34000 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano FC-R600/4550/5650 110 bcd 9 växlar 34T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano FC-R600/4550/5650 110 bcd 9 växlar 34TCompact Kedjedrev 34 tänder för vevarm FC-4500 och 4650. 110mm bultcirkeldiameter, Passar för växelsystem med 9 eller 10 delad kassett bak. Sora, Tiagra, 105 mfl. Vevpartiets typbeteckning står alltid stansad på insidan av vevarm.
Shimano R600
Se alla produkter inom Shimano R600| Artikelnummer | HY1HA34000 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 110 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 34T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano R600 |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1HA34000 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano FC-R600/4550/5650 110 bcd 9 växlar 34T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano FC-R600/4550/5650 110 bcd 9 växlar 34T
