Drev Shimano Dura-Ace FC-7900 B-Typ är det perfekta valet för seriösa cyklister som vill ha en pålitlig och högpresterande växelkomponent. Med en 130 bcd och 2 x 10 växlar är detta drev kompatibelt med Shimano Dura-Ace FC-7900-vevarmar.
Det här drevet är tillverkat av högkvalitativt material som garanterar hållbarhet och pålitlighet. Dess 39T-tandprofil ger en jämn och effektiv växling, vilket gör det idealiskt för både landsvägscykling och tävling.
Fördelar:
- Tillverkat av högkvalitativt material
- Kompatibelt med Shimano Dura-Ace FC-7900-vevarmar
- Jämn och effektiv växling med 39T-tandprofil
| Artikelnummer | CK1016094 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev fram | 2 st |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 130 mm |
| Drevposition | Inner |
| Passar drevkombination | Passar endast ihop med drev av B-Typ |
| Drevstorlek | 39T |
| Färg | Silver, Svart |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1KY39000 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Dura-Ace FC-7900 B-Typ 130 bcd 2 x 10 växlar 39T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Dura-Ace FC-7900 B-Typ 130 bcd 2 x 10 växlar 39TDrev Shimano Dura-Ace FC-7900 B-Typ är det perfekta valet för seriösa cyklister som vill ha en pålitlig och högpresterande växelkomponent. Med en 130 bcd och 2 x 10 växlar är detta drev kompatibelt med Shimano Dura-Ace FC-7900-vevarmar.
Det här drevet är tillverkat av högkvalitativt material som garanterar hållbarhet och pålitlighet. Dess 39T-tandprofil ger en jämn och effektiv växling, vilket gör det idealiskt för både landsvägscykling och tävling.
Fördelar:
- Tillverkat av högkvalitativt material
- Kompatibelt med Shimano Dura-Ace FC-7900-vevarmar
- Jämn och effektiv växling med 39T-tandprofil
| Artikelnummer | CK1016094 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev fram | 2 st |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 130 mm |
| Drevposition | Inner |
| Passar drevkombination | Passar endast ihop med drev av B-Typ |
| Drevstorlek | 39T |
| Färg | Silver, Svart |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1KY39000 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Dura-Ace FC-7900 B-Typ 130 bcd 2 x 10 växlar 39T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Dura-Ace FC-7900 B-Typ 130 bcd 2 x 10 växlar 39T
