Specifikation
| Artikelnummer | CK1016218 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 130 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Passar drevkombination | Passar endast ihop med drev av B-Typ |
| Drevstorlek | 52T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1F398020 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Dura-Ace FC-7800 B-Typ 130 bcd 2 x 10 växlar 52T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Dura-Ace FC-7800 B-Typ 130 bcd 2 x 10 växlar 52T| Artikelnummer | CK1016218 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 130 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Passar drevkombination | Passar endast ihop med drev av B-Typ |
| Drevstorlek | 52T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1F398020 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Dura-Ace FC-7800 B-Typ 130 bcd 2 x 10 växlar 52T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Dura-Ace FC-7800 B-Typ 130 bcd 2 x 10 växlar 52T
