Drevet Shimano Deore FC-M540 är perfekt för dig som vill ha ett pålitligt och hållbart drev till din cykel. Det är speciellt utformat för kedjeskydd och passar perfekt för 9-växlade cyklar. Med en storlek på 44T ger det dig den perfekta balansen mellan hastighet och kraft. Drevet är tillverkat av högkvalitativt material och har en svart finish som ger din cykel en snygg och stilren look.
Fördelar:
- Perfekt för kedjeskydd
- Passar 9-växlade cyklar
- Högkvalitativt material och snygg svart finish
| Artikelnummer | CK1016123 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 44T |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano Deore |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1FM98100 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Deore FC-M540 för kedjeskydd 104 bcd 9 växlar 44T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Deore FC-M540 för kedjeskydd 104 bcd 9 växlar 44T svartDrevet Shimano Deore FC-M540 är perfekt för dig som vill ha ett pålitligt och hållbart drev till din cykel. Det är speciellt utformat för kedjeskydd och passar perfekt för 9-växlade cyklar. Med en storlek på 44T ger det dig den perfekta balansen mellan hastighet och kraft. Drevet är tillverkat av högkvalitativt material och har en svart finish som ger din cykel en snygg och stilren look.
Fördelar:
- Perfekt för kedjeskydd
- Passar 9-växlade cyklar
- Högkvalitativt material och snygg svart finish
| Artikelnummer | CK1016123 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 44T |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano Deore |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1FM98100 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Deore FC-M540 för kedjeskydd 104 bcd 9 växlar 44T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Deore FC-M540 för kedjeskydd 104 bcd 9 växlar 44T svart
