Specifikation
| Artikelnummer | CK1016083 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 130 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 39T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano 105 |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1M339000 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano 105 FC-5700 130 bcd 2 x 10 växlar 39T silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano 105 FC-5700 130 bcd 2 x 10 växlar 39T silver| Artikelnummer | CK1016083 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 130 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 39T |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano 105 |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1M339000 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano 105 FC-5700 130 bcd 2 x 10 växlar 39T silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano 105 FC-5700 130 bcd 2 x 10 växlar 39T silver
