BBB Roundabout 5 är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med 8/9-växlade Shimano/SRAM 5-bult med 58 mm bultcirkel.
- 5-armad MTB klinga
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: 8/9-växlade Shimano/SRAM 5-bult
| Artikelnummer | CK1037736 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 8 st, 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 58 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 26T |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-0326 |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Roundabout Shimano 58 bcd 8/9 växlar 26T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Roundabout Shimano 58 bcd 8/9 växlar 26T svartBBB Roundabout 5 är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med 8/9-växlade Shimano/SRAM 5-bult med 58 mm bultcirkel.
- 5-armad MTB klinga
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: 8/9-växlade Shimano/SRAM 5-bult
| Artikelnummer | CK1037736 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 8 st, 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 58 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 26T |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-0326 |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Roundabout Shimano 58 bcd 8/9 växlar 26T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Roundabout Shimano 58 bcd 8/9 växlar 26T svart
