BBB Roundabout 4 är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med 8/9-växlade Shimano/SRAM 4-bult med 64 mm bultcirkel.
- 4-armad MTB klinga
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: 8/9-växlade Shimano/SRAM 4-bult
| Artikelnummer | CK1037744 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 8 st, 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 64 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 24T |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-0624 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-06 |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Roundabout 64 bcd 8/9 växlar 24T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Roundabout 64 bcd 8/9 växlar 24TBBB Roundabout 4 är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med 8/9-växlade Shimano/SRAM 4-bult med 64 mm bultcirkel.
- 4-armad MTB klinga
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: 8/9-växlade Shimano/SRAM 4-bult
| Artikelnummer | CK1037744 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 8 st, 9 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 64 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 24T |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-0624 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-06 |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Roundabout 64 bcd 8/9 växlar 24T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Roundabout 64 bcd 8/9 växlar 24T
