BBB Roadgear är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med Campagnolo 9/10-växlade fram till 2008, med 135 mm bultcirkel.
- 5-arms Road klingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: Campagnolo 9/10-växlade vevpartier, fram till 2008
| Artikelnummer | CK1037768 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 9 st, 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 135 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 44T |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-2144 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-21C |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Roadgear 135 bcd 9/10 växlar 44T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Roadgear 135 bcd 9/10 växlar 44TBBB Roadgear är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med Campagnolo 9/10-växlade fram till 2008, med 135 mm bultcirkel.
- 5-arms Road klingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: Campagnolo 9/10-växlade vevpartier, fram till 2008
| Artikelnummer | CK1037768 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 9 st, 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 135 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 44T |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-2144 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-21C |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Roadgear 135 bcd 9/10 växlar 44T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Roadgear 135 bcd 9/10 växlar 44T
