BBB Roadgear är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med Campagnolo 11-växlade XPSS vevpartier, med 135 mm bultcirkel.
- 5-arms Road klingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: Campagnolo 11-växlade XPSS vevpartier
| Artikelnummer | CK1037776 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 11 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 135 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 53T |
| Färg | Grå |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-2353 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-23C |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Roadgear 135 bcd 2 x 11 växlar 53T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Roadgear 135 bcd 2 x 11 växlar 53TBBB Roadgear är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med Campagnolo 11-växlade XPSS vevpartier, med 135 mm bultcirkel.
- 5-arms Road klingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: Campagnolo 11-växlade XPSS vevpartier
| Artikelnummer | CK1037776 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 11 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 135 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 53T |
| Färg | Grå |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-2353 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-23C |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Roadgear 135 bcd 2 x 11 växlar 53T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Roadgear 135 bcd 2 x 11 växlar 53T
