BBB Roadgear är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med vevpartier från Shimano fram till 2009 och SRAM 9/10-växlade, med 130 mm bultcirkel.
- 5-arms Road klingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: Vevpartier från Shimano fram till 2009 och SRAM 9/10-växlade
| Artikelnummer | CK1037750 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 9 st, 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 130 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 39T |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-1139 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-11S |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Roadgear 130 bcd 9/10 växlar 39T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Roadgear 130 bcd 9/10 växlar 39TBBB Roadgear är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med vevpartier från Shimano fram till 2009 och SRAM 9/10-växlade, med 130 mm bultcirkel.
- 5-arms Road klingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: Vevpartier från Shimano fram till 2009 och SRAM 9/10-växlade
| Artikelnummer | CK1037750 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 9 st, 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 130 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 39T |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-1139 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-11S |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Roadgear 130 bcd 9/10 växlar 39T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Roadgear 130 bcd 9/10 växlar 39T
