BBB Mtbgear SRAM är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med SRAM 2x10 vevpartier, XX/XO/X9/X7/X5/S-1400, med 80 mm bultcirkel.
- 4-arms MTB klingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: 2x10-växlade vevpartier från SRAM - XX/XO/X9/X7/X5/S-1400
| Artikelnummer | CK1037823 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 80 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 28T |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-4228 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-42X |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Mtbgear SRAM 80 bcd 2 x 10 växlar 28T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Mtbgear SRAM 80 bcd 2 x 10 växlar 28T svartBBB Mtbgear SRAM är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med SRAM 2x10 vevpartier, XX/XO/X9/X7/X5/S-1400, med 80 mm bultcirkel.
- 4-arms MTB klingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: 2x10-växlade vevpartier från SRAM - XX/XO/X9/X7/X5/S-1400
| Artikelnummer | CK1037823 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 80 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 28T |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-4228 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-42X |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Mtbgear SRAM 80 bcd 2 x 10 växlar 28T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Mtbgear SRAM 80 bcd 2 x 10 växlar 28T svart
