BBB Mtbgear SRAM är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med SRAM 2x9/10 vevpartier, GX-1200/X9/X5/S-1000, med 104 mm bultcirkel.
- 4-arms MTB klingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: 2x9/10-växlade vevpartier från SRAM, GX-1200/X9/X5/S-1000
| Artikelnummer | CK1037825 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 9 st, 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 40T |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-43X40 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-43X |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Mtbgear SRAM 2 x 9/10 växlar 104 bcd 40T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Mtbgear SRAM 2 x 9/10 växlar 104 bcd 40T svartBBB Mtbgear SRAM är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med SRAM 2x9/10 vevpartier, GX-1200/X9/X5/S-1000, med 104 mm bultcirkel.
- 4-arms MTB klingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: 2x9/10-växlade vevpartier från SRAM, GX-1200/X9/X5/S-1000
| Artikelnummer | CK1037825 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 9 st, 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 40T |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-43X40 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-43X |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Mtbgear SRAM 2 x 9/10 växlar 104 bcd 40T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Mtbgear SRAM 2 x 9/10 växlar 104 bcd 40T svart
