BBB Mtbgear Shimano är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med Shimano 2x10 vevpartier, Deore XT FC-M785 och SLX FC-M675, med 64 mm bultcirkel.
- 4-arms MTB klingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: 2x10-växlade vevpartier från Shimano - Deore XT FC-M785 och SLX FC-M675
| Artikelnummer | CK1037832 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 64 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 24T |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-4624 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-46S |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Mtbgear Shimano FC-M785 64 bcd 2 x 10 växlar 24T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Mtbgear Shimano FC-M785 64 bcd 2 x 10 växlar 24T svartBBB Mtbgear Shimano är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med Shimano 2x10 vevpartier, Deore XT FC-M785 och SLX FC-M675, med 64 mm bultcirkel.
- 4-arms MTB klingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: 2x10-växlade vevpartier från Shimano - Deore XT FC-M785 och SLX FC-M675
| Artikelnummer | CK1037832 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 64 mm |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 24T |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-4624 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-46S |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Mtbgear Shimano FC-M785 64 bcd 2 x 10 växlar 24T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Mtbgear Shimano FC-M785 64 bcd 2 x 10 växlar 24T svart
