BBB Elevengear är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med Shimanos 11-delade vevpartier, 105 5800, Ultegra 6800 och Dura Ace 9000, med 110 mm bultcirkel.
- 4-arms roadklingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: 11-delade Shimano 105 5800, Ultegra 6800 och Dura Ace 9000
| Artikelnummer | CK1037784 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 11 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 110 mm (Shimano asymmetrisk) |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 39T |
| Färg | Grå |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-27S39 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-27S |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Elevengear Shimano 110 bcd 2 x 11 växlar 39T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Elevengear Shimano 110 bcd 2 x 11 växlar 39TBBB Elevengear är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med Shimanos 11-delade vevpartier, 105 5800, Ultegra 6800 och Dura Ace 9000, med 110 mm bultcirkel.
- 4-arms roadklingor
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel: 11-delade Shimano 105 5800, Ultegra 6800 och Dura Ace 9000
| Artikelnummer | CK1037784 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 11 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 110 mm (Shimano asymmetrisk) |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 39T |
| Färg | Grå |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-27S39 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-27S |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Elevengear Shimano 110 bcd 2 x 11 växlar 39T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Elevengear Shimano 110 bcd 2 x 11 växlar 39T
