BBB Compactgear Campagnolo är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med Campagnolo fram till 2008 med 9/10-växlade kompakta vevpartier med 110 mm bultcirkel.
- 5-arms framdrev som avsedda för kompakta vevpartier
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel:Campagnolo fram till 2008 med 9/10-växlade kompakta vevpartier
| Artikelnummer | CK1037797 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 9 st, 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 110 mm (Campagnolo CT) |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 38T |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-3238 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-32C |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Compactgear Campagnolo 9/10 växlar 110 bcd 38T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Compactgear Campagnolo 9/10 växlar 110 bcd 38TBBB Compactgear Campagnolo är en klinga av absolut högsta kvalité och funktion med lång livslängd. CNC-fräst av härdad flygplansaluminium 7075-T6. Kompatibel med Campagnolo fram till 2008 med 9/10-växlade kompakta vevpartier med 110 mm bultcirkel.
- 5-arms framdrev som avsedda för kompakta vevpartier
- CNC-frästa i 7075 T6 aluminium
- Kompatibel:Campagnolo fram till 2008 med 9/10-växlade kompakta vevpartier
| Artikelnummer | CK1037797 |
| Varumärke | BBB |
| Antal drev bak | 9 st, 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 5 st |
| Bultcirkeldiameter | 110 mm (Campagnolo CT) |
| Drevposition | Inner |
| Drevstorlek | 38T |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BCR-3238 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/chainrings/BCR-32C |
Det finns ännu inga frågor om Drev BBB Compactgear Campagnolo 9/10 växlar 110 bcd 38T. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev BBB Compactgear Campagnolo 9/10 växlar 110 bcd 38T
