Schwalbe Road Plus är ett prisvärt city-/touringdäck med extra bra punkteringsskydd, nivå 5 på Schwalbes 6-gradiga skala.
| Artikelnummer | CK1035625 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 1.75" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 47-559 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 11100424.01 |
| Hemsida tillverkare | http://www.schwalbe.com/en/ |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Schwalbe Road Plus 47-559 (26 x 1.75") svart/reflex. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Schwalbe Road Plus 47-559 (26 x 1.75") svart/reflexSchwalbe Road Plus är ett prisvärt city-/touringdäck med extra bra punkteringsskydd, nivå 5 på Schwalbes 6-gradiga skala.
| Artikelnummer | CK1035625 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 1.75" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 47-559 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 11100424.01 |
| Hemsida tillverkare | http://www.schwalbe.com/en/ |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Schwalbe Road Plus 47-559 (26 x 1.75") svart/reflex. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Schwalbe Road Plus 47-559 (26 x 1.75") svart/reflex
