Klassiska Schwalbe Road Cruiser ett touring-/city däck som självsäkert kan luta sig mot nästan två decennier av enorm popularitet. Däcket har en beprövad struktur med ett brett register som levererar pålitlig prestanda både när det gäller grepp och slitstyrka.
| Artikelnummer | CK1035657 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 1.75" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 47-559 |
| Trådtäthet | 50 tpi |
| Reflexsida | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 720 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 11131691.01 |
| Hemsida tillverkare | http://www.schwalbe.com/en/tour-reader/road-cruiser.html |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Schwalbe Road Cruiser 47-559 (26 x 1.75") svart/reflex. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Schwalbe Road Cruiser 47-559 (26 x 1.75") svart/reflexKlassiska Schwalbe Road Cruiser ett touring-/city däck som självsäkert kan luta sig mot nästan två decennier av enorm popularitet. Däcket har en beprövad struktur med ett brett register som levererar pålitlig prestanda både när det gäller grepp och slitstyrka.
| Artikelnummer | CK1035657 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 1.75" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 47-559 |
| Trådtäthet | 50 tpi |
| Reflexsida | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 720 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 11131691.01 |
| Hemsida tillverkare | http://www.schwalbe.com/en/tour-reader/road-cruiser.html |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Schwalbe Road Cruiser 47-559 (26 x 1.75") svart/reflex. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Schwalbe Road Cruiser 47-559 (26 x 1.75") svart/reflex
