Klassiska Schwalbe Road Cruiser ett touring-/city däck som självsäkert kan luta sig mot nästan två decennier av enorm popularitet bland cyklister som helst håller till i eller runt omkring staden. Däcket har en beprövad struktur med ett brett register som levererar pålitlig prestanda både när det gäller grepp och slitstyrka.
Schwalbe Road Cruiser
| Artikelnummer | CK1035663 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Nivå av punkteringsskydd | Lågt |
| Schwalbe punkteringsskydd | K-Guard - Nivå 3 (av 7) |
| Serie | Schwalbe Road Cruiser |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 37-622 |
| Trådtäthet | 50 tpi |
| Reflexsida | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 625 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 11149691.01 |
| Hemsida tillverkare | http://www.schwalbe.com/en/tour-reader/road-cruiser.html |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Schwalbe Road Cruiser 37-622 svart/reflex. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Schwalbe Road Cruiser 37-622 svart/reflexKlassiska Schwalbe Road Cruiser ett touring-/city däck som självsäkert kan luta sig mot nästan två decennier av enorm popularitet bland cyklister som helst håller till i eller runt omkring staden. Däcket har en beprövad struktur med ett brett register som levererar pålitlig prestanda både när det gäller grepp och slitstyrka.
Schwalbe Road Cruiser
Se alla produkter inom Schwalbe Road Cruiser| Artikelnummer | CK1035663 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Nivå av punkteringsskydd | Lågt |
| Schwalbe punkteringsskydd | K-Guard - Nivå 3 (av 7) |
| Serie | Schwalbe Road Cruiser |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 37-622 |
| Trådtäthet | 50 tpi |
| Reflexsida | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 625 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 11149691.01 |
| Hemsida tillverkare | http://www.schwalbe.com/en/tour-reader/road-cruiser.html |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Schwalbe Road Cruiser 37-622 svart/reflex. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Schwalbe Road Cruiser 37-622 svart/reflex
