Klassiska Schwalbe Road Cruiser ett touring-/city däck som självsäkert kan luta sig mot nästan två decennier av enorm popularitet bland cyklister som helst håller till i eller runt omkring staden. Däcket har en beprövad struktur med ett brett register som levererar pålitlig prestanda både när det gäller grepp och slitstyrka.
| Artikelnummer | CK1035658 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 32-622 |
| Trådtäthet | 50 tpi |
| Färg | Vit |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 550 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 11148661.01 |
| Hemsida tillverkare | http://www.schwalbe.com/en/tour-reader/road-cruiser.html |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Schwalbe Road Cruiser 32-622 svart/vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Schwalbe Road Cruiser 32-622 svart/vitKlassiska Schwalbe Road Cruiser ett touring-/city däck som självsäkert kan luta sig mot nästan två decennier av enorm popularitet bland cyklister som helst håller till i eller runt omkring staden. Däcket har en beprövad struktur med ett brett register som levererar pålitlig prestanda både när det gäller grepp och slitstyrka.
| Artikelnummer | CK1035658 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 32-622 |
| Trådtäthet | 50 tpi |
| Färg | Vit |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 550 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 11148661.01 |
| Hemsida tillverkare | http://www.schwalbe.com/en/tour-reader/road-cruiser.html |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Schwalbe Road Cruiser 32-622 svart/vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Schwalbe Road Cruiser 32-622 svart/vit

