Schwalbe One är ett toppdäck för dig som vill ha det bästa. Lågt rullmotstånd, bra punkteringsskydd och lång livslängd gör detta till ett givet däck oavsett om du skall tävla eller "bara" fincykla. Schwalbe One finns både som däck för slang och som tubdäck.
| Artikelnummer | CK1035840 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang, Tubeless Ready |
| Däckdimension | 28-622 |
| Trådtäthet | 127 tpi |
| Tryck | 4.0 - 6.5 bar (min. - max.) |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 11700025 |
| Hemsida tillverkare | https://www.schwalbe.com/en/road-reader/schwalbe-one.html |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Schwalbe One Tubeless 28-622 vikbart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Schwalbe One Tubeless 28-622 vikbartSchwalbe One är ett toppdäck för dig som vill ha det bästa. Lågt rullmotstånd, bra punkteringsskydd och lång livslängd gör detta till ett givet däck oavsett om du skall tävla eller "bara" fincykla. Schwalbe One finns både som däck för slang och som tubdäck.
| Artikelnummer | CK1035840 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang, Tubeless Ready |
| Däckdimension | 28-622 |
| Trådtäthet | 127 tpi |
| Tryck | 4.0 - 6.5 bar (min. - max.) |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 11700025 |
| Hemsida tillverkare | https://www.schwalbe.com/en/road-reader/schwalbe-one.html |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Schwalbe One Tubeless 28-622 vikbart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Schwalbe One Tubeless 28-622 vikbart
