Schwalbe One. Enbart namnet indikerar hur viktigt detta däck är för Schwalbe. Med en ny slitbanedesign, förbättrat material och hantverk av hög kvalitet, sätter Schwalbe One ribban högre i termer av kvalitet och prestanda. Tillgänglig i många olika färger.
Schwalbe One
| Artikelnummer | CK1035830 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Nivå av punkteringsskydd | Medium |
| Schwalbe punkteringsskydd | V-Guard - Nivå 5 (av 7) |
| Serie | Schwalbe One |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 23-622 |
| Trådtäthet | 127 tpi |
| Tryck | 6.0 - 10.0 bar (min. - max.) |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Röd, Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | n/a |
| Tillverkarens artikelnummer | 11600643 |
| Hemsida tillverkare | https://www.schwalbe.com/en/road-reader/schwalbe-one.html |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Schwalbe One 23-622 vikbart svart/röd. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Schwalbe One 23-622 vikbart svart/rödSchwalbe One. Enbart namnet indikerar hur viktigt detta däck är för Schwalbe. Med en ny slitbanedesign, förbättrat material och hantverk av hög kvalitet, sätter Schwalbe One ribban högre i termer av kvalitet och prestanda. Tillgänglig i många olika färger.
Schwalbe One
Se alla produkter inom Schwalbe One| Artikelnummer | CK1035830 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Nivå av punkteringsskydd | Medium |
| Schwalbe punkteringsskydd | V-Guard - Nivå 5 (av 7) |
| Serie | Schwalbe One |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 23-622 |
| Trådtäthet | 127 tpi |
| Tryck | 6.0 - 10.0 bar (min. - max.) |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Röd, Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | n/a |
| Tillverkarens artikelnummer | 11600643 |
| Hemsida tillverkare | https://www.schwalbe.com/en/road-reader/schwalbe-one.html |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Schwalbe One 23-622 vikbart svart/röd. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Schwalbe One 23-622 vikbart svart/röd
