Maxxis Wormdrive är ett lättrullat däck som passar bra på grusvägar och fina stigar, ett långloppsdäck.
| Artikelnummer | CK1036081 |
| Varumärke | Maxxis |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 1.90" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 48-559 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | CK1036081 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Wormdrive 48-559 (26 x 1.9") vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Wormdrive 48-559 (26 x 1.9") vikbart svartMaxxis Wormdrive är ett lättrullat däck som passar bra på grusvägar och fina stigar, ett långloppsdäck.
| Artikelnummer | CK1036081 |
| Varumärke | Maxxis |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 1.90" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 48-559 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | CK1036081 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Wormdrive 48-559 (26 x 1.9") vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Wormdrive 48-559 (26 x 1.9") vikbart svart
