Maxxis Re-Fuse är ett perfekt motions-/pendlardäck för många mil. "MaxxShield" punkteringsskydd ger extra bra skydd mot punkteringar.
| Artikelnummer | CK1036188 |
| Varumärke | Maxxis |
| Nivå av punkteringsskydd | Uppgift saknas |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 25-622 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Tryck | 3.5 - 5.0 bar (min. - max.) |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 300 g |
| Tillverkarens artikelnummer | TB86359000 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Re-Fuse 25-622 vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Re-Fuse 25-622 vikbart svartMaxxis Re-Fuse är ett perfekt motions-/pendlardäck för många mil. "MaxxShield" punkteringsskydd ger extra bra skydd mot punkteringar.
| Artikelnummer | CK1036188 |
| Varumärke | Maxxis |
| Nivå av punkteringsskydd | Uppgift saknas |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 25-622 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Tryck | 3.5 - 5.0 bar (min. - max.) |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 300 g |
| Tillverkarens artikelnummer | TB86359000 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Re-Fuse 25-622 vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Re-Fuse 25-622 vikbart svart
