Maxxis Maxxlite är ett extremt lättviktsdäck för dig som vill ha det lilla extra. "Dual Compound" gummiblandning och lättrullat mönster.
| Artikelnummer | CK1036138 |
| Varumärke | Maxxis |
| Nivå av punkteringsskydd | Uppgift saknas |
| Hjulstorlek | 27.5" (584 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.00" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 50-584 |
| Trådtäthet | 170 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 340 g |
| Tillverkarens artikelnummer | CK1036138 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Maxxlite 50-584 (27.5 x 2.0") vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Maxxlite 50-584 (27.5 x 2.0") vikbart svartMaxxis Maxxlite är ett extremt lättviktsdäck för dig som vill ha det lilla extra. "Dual Compound" gummiblandning och lättrullat mönster.
| Artikelnummer | CK1036138 |
| Varumärke | Maxxis |
| Nivå av punkteringsskydd | Uppgift saknas |
| Hjulstorlek | 27.5" (584 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.00" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 50-584 |
| Trådtäthet | 170 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 340 g |
| Tillverkarens artikelnummer | CK1036138 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Maxxlite 50-584 (27.5 x 2.0") vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Maxxlite 50-584 (27.5 x 2.0") vikbart svart
