Maxxis Larsen TT är en favorit bland många tävlingscyklister, lättrullat men ändå rätt ok fäste.
| Artikelnummer | CK1036095 |
| Varumärke | Maxxis |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.00" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 50-559 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 650 g |
| Tillverkarens artikelnummer | CK1036095 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Larsen TT 50-559 (26 x 2.0") vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Larsen TT 50-559 (26 x 2.0") vikbart svartMaxxis Larsen TT är en favorit bland många tävlingscyklister, lättrullat men ändå rätt ok fäste.
| Artikelnummer | CK1036095 |
| Varumärke | Maxxis |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.00" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 50-559 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 650 g |
| Tillverkarens artikelnummer | CK1036095 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Larsen TT 50-559 (26 x 2.0") vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Larsen TT 50-559 (26 x 2.0") vikbart svart
