Maxxis Holy Roller är ett mångsidigt däck, snabbt på hårt underlag som asfalt men ändå bra grepp när du kommer utanför asfalten.
| Artikelnummer | CK1036105 |
| Varumärke | Maxxis |
| Nivå av punkteringsskydd | Uppgift saknas |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.20" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 52-559 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Tryck | 4.5 bar (max.) |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 790 g |
| Tillverkarens artikelnummer | TB72392000 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Holy Roller 52-559 (26 x 2.2") svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Holy Roller 52-559 (26 x 2.2") svartMaxxis Holy Roller är ett mångsidigt däck, snabbt på hårt underlag som asfalt men ändå bra grepp när du kommer utanför asfalten.
| Artikelnummer | CK1036105 |
| Varumärke | Maxxis |
| Nivå av punkteringsskydd | Uppgift saknas |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.20" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 52-559 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Tryck | 4.5 bar (max.) |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 790 g |
| Tillverkarens artikelnummer | TB72392000 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Holy Roller 52-559 (26 x 2.2") svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Holy Roller 52-559 (26 x 2.2") svart
