Beskrivning
Maxxis Flyweight 330 är lätt lätt lätt och lätt 330 g...
Specifikation
| Artikelnummer | CK1036114 |
| Varumärke | Maxxis |
| Nivå av punkteringsskydd | Uppgift saknas |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 1.95" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 47-559 |
| Trådtäthet | 120 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | CK1036114 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Flyweight 330 47-559 (26 x 1.95") vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Flyweight 330 47-559 (26 x 1.95") vikbart svartMaxxis Flyweight 330 är lätt lätt lätt och lätt 330 g...
| Artikelnummer | CK1036114 |
| Varumärke | Maxxis |
| Nivå av punkteringsskydd | Uppgift saknas |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 1.95" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 47-559 |
| Trådtäthet | 120 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | CK1036114 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Flyweight 330 47-559 (26 x 1.95") vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Flyweight 330 47-559 (26 x 1.95") vikbart svart
