Maxxis Beaver är ett däck speciellt framtaget för lite ogynnsammare förhållanden. Perfekt då det är blött, lerigt och skitigt.
| Artikelnummer | CK1036221 |
| Varumärke | Maxxis |
| Nivå av punkteringsskydd | Uppgift saknas |
| Hjulstorlek | 29" (622 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.00" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 50-622 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 545 g |
| Tillverkarens artikelnummer | CK1036221 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Beaver 60 tpi 50-622 (29 x 2.0") vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Beaver 60 tpi 50-622 (29 x 2.0") vikbart svartMaxxis Beaver är ett däck speciellt framtaget för lite ogynnsammare förhållanden. Perfekt då det är blött, lerigt och skitigt.
| Artikelnummer | CK1036221 |
| Varumärke | Maxxis |
| Nivå av punkteringsskydd | Uppgift saknas |
| Hjulstorlek | 29" (622 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.00" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 50-622 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 545 g |
| Tillverkarens artikelnummer | CK1036221 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Beaver 60 tpi 50-622 (29 x 2.0") vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Beaver 60 tpi 50-622 (29 x 2.0") vikbart svart
