Maxxis Advantage är ett aggressivt mountainbikedäck med hög volym. Klättrar och svänger med grepp och har utmärkt bromsförmåga. Däcket har ett helt okej rullmotstånd och mycket bra lerrensning.
| Artikelnummer | CK1036134 |
| Varumärke | Maxxis |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.10" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 52-559 |
| Trådtäthet | 120 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | TB69810100 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Advantage 52-559 (26 x 2.1") vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Advantage 52-559 (26 x 2.1") vikbart svartMaxxis Advantage är ett aggressivt mountainbikedäck med hög volym. Klättrar och svänger med grepp och har utmärkt bromsförmåga. Däcket har ett helt okej rullmotstånd och mycket bra lerrensning.
| Artikelnummer | CK1036134 |
| Varumärke | Maxxis |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.10" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 52-559 |
| Trådtäthet | 120 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | TB69810100 |
| Hemsida tillverkare | http://www.maxxis.com/tires/bicycle |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Maxxis Advantage 52-559 (26 x 2.1") vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Maxxis Advantage 52-559 (26 x 2.1") vikbart svart
