Avancerad mönsterprofil och textur ger lågt rullmotstånd och överlägset grepp i kurvorna. Aero Wing - Unik kantprofil förbättrar aerodynamiken genom att sluta tätt mellan fälg och däck. Hard-Case Lite - Lätt material i mönstret skyddar mot punktering. Finns med däcksidor i många olika färger för att passa till din cykel.
Bontrager R2
| Extragaranti | Bontrager Unconditional Guarantee |
| Artikelnummer | TB416799 |
| Varumärke | Bontrager |
| Nivå av punkteringsskydd | Lågt |
| Serie | Bontrager R2 |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 23-622 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 225 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 430047 |
| Hemsida tillverkare | http://www.bontrager.com/model/09128 |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Bontrager R2 23-622 vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Bontrager R2 23-622 vikbart svartAvancerad mönsterprofil och textur ger lågt rullmotstånd och överlägset grepp i kurvorna. Aero Wing - Unik kantprofil förbättrar aerodynamiken genom att sluta tätt mellan fälg och däck. Hard-Case Lite - Lätt material i mönstret skyddar mot punktering. Finns med däcksidor i många olika färger för att passa till din cykel.
Bontrager R2
Se alla produkter inom Bontrager R2| Extragaranti | Bontrager Unconditional Guarantee |
| Artikelnummer | TB416799 |
| Varumärke | Bontrager |
| Nivå av punkteringsskydd | Lågt |
| Serie | Bontrager R2 |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 23-622 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 225 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 430047 |
| Hemsida tillverkare | http://www.bontrager.com/model/09128 |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Bontrager R2 23-622 vikbart svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Bontrager R2 23-622 vikbart svart
