Beskrivning
24 x 2" eller 50-507mm. Grovmönstrat Street däck. Sitter originalmonterat på Scott voltage 24 tums cyklarna.
Specifikation
| Artikelnummer | SC200504 |
| Varumärke | Scott |
| Hjulstorlek | 24" (507 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.00" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 50-507 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 200504 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck 507-50 24 x 2.00" Scott (Voltage mönster) svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck 507-50 24 x 2.00" Scott (Voltage mönster) svart
24 x 2" eller 50-507mm. Grovmönstrat Street däck. Sitter originalmonterat på Scott voltage 24 tums cyklarna.
| Artikelnummer | SC200504 |
| Varumärke | Scott |
| Hjulstorlek | 24" (507 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.00" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 50-507 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 200504 |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck 507-50 24 x 2.00" Scott (Voltage mönster) svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck 507-50 24 x 2.00" Scott (Voltage mönster) svart
