Inga förslag...
Kundtjänst 010 - 101 40 00 support@cykelkraft.se Hjälpcenter Boka Personal Shopper
Behöver du en vattenflaska som inte är direkt anpassad för cykling och cykelflaskställ så hittar du dem här. Man brukar säga att man bör dricka cirka 2 liter vatten om dagen, se därför till att ha en vattenflaska nära till hands.
Om du är ute efter en vattenflaska som inte är cykelspecifik så har vi ett brett urval på denna sida. Här finner du flaskor med flera typer av olika munstycken, i en rad olika storlekar och färger. Varför inte satsa på en spillfri flaska från Camelbak, så du slipper hålla på att fundera på om munstycket är stängt eller öppet? Många av flaskorna går att fästa i karbinhakar i till exempel en väska eller i linningen på ett par äventyrsbyxor.
Vi säljer vattenflaskor från Nalgene och Camelbak
Jag mottog en vara som var defekt, men efter att ha mailat kundtjänst fick jag svar inom en timme att ett nytt exemplar skulle skickas. Bra och snabbt bemötande!
Har gjort ett flertal köp från Cykelkraft. Det har alltid fungerat bra och de gångerna som jag har behövt kontakta kundservice så har de varit jättesmidiga
Snabb, Trevlig och Träffsäker hjälp! På 5 minuter kunde Hugo hjälpa mig med mitt problem.
De är snabba, de går att deala med och de håller en uppdaterad på processen. Flera gånger har jag haft att göra med dem och det går alltid att hitta en bra lösning.