Cykelslangen Impac AV24'' 40-60x507 (24 x 1,6 - 2,4) är en prisvärd slang i flexibel Butyl med en 35 mm lång bilventil.
- Bilventil (Schrader) 35 mm
- Vikt: 165 gram
- Material: Butyl
| Artikelnummer | 4026495765244 |
| Varumärke | IMPAC |
| Hjulstorlek | 24" (507 mm) |
| Däckbredd mm | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader) |
| Ventillängd | 35 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 165 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 70400050 |
Det finns ännu inga frågor om Cykelslang Impac AV24" 40/60-507 Bilventil 35 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykelslang Impac AV24" 40/60-507 Bilventil 35 mmCykelslangen Impac AV24'' 40-60x507 (24 x 1,6 - 2,4) är en prisvärd slang i flexibel Butyl med en 35 mm lång bilventil.
- Bilventil (Schrader) 35 mm
- Vikt: 165 gram
- Material: Butyl
| Artikelnummer | 4026495765244 |
| Varumärke | IMPAC |
| Hjulstorlek | 24" (507 mm) |
| Däckbredd mm | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader) |
| Ventillängd | 35 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 165 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 70400050 |
Det finns ännu inga frågor om Cykelslang Impac AV24" 40/60-507 Bilventil 35 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykelslang Impac AV24" 40/60-507 Bilventil 35 mm
