Cykelslangen Impac AV16'' (47-57x305 (16 x 1,9 - 2,2) är en prisvärd slang i flexibel Butyl med en 35 mm lång bilventil.
- Bilventil (Schrader) 35 mm
- Vikt: 100 gram
- Material: Butyl
| Artikelnummer | 4026495772143 |
| Varumärke | IMPAC |
| Hjulstorlek | 16" (305 mm) |
| Däckdimension | 47-305, 48-305, 49-305, 50-305, 51-305, 52-305, 53-305, 54-305, 55-305, 56-305, 57-305 |
| Däckbredd mm | 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader) |
| Ventillängd | 35 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 100 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 70400020 |
Det finns ännu inga frågor om Cykelslang Impac AV16" 47/57-305 Bilventil 35 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykelslang Impac AV16" 47/57-305 Bilventil 35 mmCykelslangen Impac AV16'' (47-57x305 (16 x 1,9 - 2,2) är en prisvärd slang i flexibel Butyl med en 35 mm lång bilventil.
- Bilventil (Schrader) 35 mm
- Vikt: 100 gram
- Material: Butyl
| Artikelnummer | 4026495772143 |
| Varumärke | IMPAC |
| Hjulstorlek | 16" (305 mm) |
| Däckdimension | 47-305, 48-305, 49-305, 50-305, 51-305, 52-305, 53-305, 54-305, 55-305, 56-305, 57-305 |
| Däckbredd mm | 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader) |
| Ventillängd | 35 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 100 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 70400020 |
Det finns ännu inga frågor om Cykelslang Impac AV16" 47/57-305 Bilventil 35 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykelslang Impac AV16" 47/57-305 Bilventil 35 mm
