Specifikation
| Artikelnummer | 3528702588222 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 27.5" (584 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.35" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 58-584 |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | Black |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 950 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 258822 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Michelin Wild Racer 58-584 (27.5x2.35") Svart Vikbart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Michelin Wild Racer 58-584 (27.5x2.35") Svart Vikbart| Artikelnummer | 3528702588222 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 27.5" (584 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.35" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 58-584 |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | Black |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 950 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 258822 |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Michelin Wild Racer 58-584 (27.5x2.35") Svart Vikbart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Michelin Wild Racer 58-584 (27.5x2.35") Svart Vikbart
_svart_vikbart_258822_1.jpg@webp?w=112&h=67)